Uwaga: uruchamianie JavaScript jest wyłączone w przeglądarce lub dla tej strony. Może to uniemożliwić udzielenie odpowiedzi na niektóre pytania tej ankiety. Proszę sprawdzić ustawienia swojej przeglądarki.

 

„Partnerstwo dla Muzyki: Edycja Świąteczna” to kontynuacja projektu Partnerstwo dla Muzyki 2.0, który ma na celu wsparcie branży muzycznej drogą konkursu dla artystów, twórców, organizatorów koncertów oraz NGO’sów. Edycja świąteczna skierowana jest także do sektora produkcji muzycznej, postprodukcji, organizatorów małych koncertów i nagrań.

 

Nagrodą będzie dofinansowanie w wysokości 10 000 zł brutto nagrania o szeroko rozumianej tematyce świątecznej. Do konkursu zapraszamy zarówno tradycyjnych kolędników, grupy herodów, zespoły klasyczne przybliżające nam historyczne utwory tradycyjne czy pastorałki, ale również młodych alternatywnych twórców, którzy mają nowoczesne podejście do tradycji. Do konkursu zapraszamy też twórców rozrywkowych z repertuarem piosenek świątecznych (zarówno tych polskich jak i zagranicznych). Zwycięskie 5 projektów zostanie wyemitowanych na PLAY KRAKÓW dlatego przy ocenie nie bez znaczenia będzie plan na scenerie nagrania oraz jego walory estetyczne.

(To pytanie jest wymagane)
(To pytanie jest wymagane)
 Zgoda na przetwarzanie danych osobowych.