0%
Uwaga: uruchamianie JavaScript jest wyłączone w przeglądarce lub dla tej strony. Może to uniemożliwić udzielenie odpowiedzi na niektóre pytania tej ankiety. Proszę sprawdzić ustawienia swojej przeglądarki.

Literackie Chwile w Pałacu Potockich

 

ZASADY ZGŁOSZEŃ

1. W warsztatach uczestniczyć może maksymalnie 15 osób.
2. Zapisy na warsztaty w ramach „Literackich Chwil w Pałacu Potockich” prowadzone są zgodnie z zasadą „kto pierwszy, ten lepszy”
– przy tworzeniu listy uczestników obowiązuje więc kolejność zgłoszeń.
3. Dla każdych warsztatów prowadzone są zapisy na listę rezerwową, o której poinformuje Cię formularz. Najpóźniej w przeddzień warsztatów
otrzymasz informację o tym, że Twoje zgłoszenie zostało przyjęte.
4. Zgłoszenia dzieci na warsztaty może dokonać tylko ich opiekun prawny.
5. Jeśli masz pytania związane z warsztatami, skontaktuj się z nami, wysyłając
maila na adres: kontakt@miastoliteratury.pl.

6. Ankieta umożliwia zapisanie uczestników na więcej niż jeden warsztat - w kazdym dniu można wybrać tylko jedno spotkanie.

 

Niedzielne Literackie Chwile w Pałacu Potockich to cykliczne wydarzenia inspirowane najpiękniejszymi książkami dla dzieci. W czasie warsztatów, przeplatać się będą spotkania z autorami, działania plastyczne, taneczne czy rzemieślnicze, skoncentrowane wokół dziecięcej literatury. Dzieci tworzyć będą obiekty, instalacje, obrazy, rzeźby, grafiki warsztatowe i zabawki.

Na twórcze i literackie Chwile zaprasza Krakowskie Biuro Festiwalowe, operator programu Kraków Miasto Literatury UNESCO.

Wydarzenia są częścią pasma dla dzieci i rodzin w ramach 13. edycji Festiwalu Conrada.